Як підібрати
кутову шліфувальну машину?
Руйнуємо стереотипи

Сучасні технології розвиваються швидкими темпами, а тому в будівництві, промисловості, а також в приватних майстернях все частіше виникає потреба в нових, пристосованих для тривалої роботи, надійних інструментах.

Вашому підприємству чи домогосподарству необхідна кутова шліфувальна машина?

Бажаєте придбати зручний, якісний та витривалий інструмент, але вагаєтеся, який саме купити? Адже на вітчизняному ринку представлений величезний асортимент, в якому можна і розгубитися.

Пропонуємо звернути увагу на нову лінійку КШМ Мetabo. Розробляючи цей сучасний модельний ряд, спеціалісти німецького концерну Мetabo спиралися на побажання клієнтів, та професійно втілили їх потреби в життя.

Надійність та витривалість

Купуючи інструмент, всі бажають, щоб він відповідав найкращим стандартам якості, був зручним, надійним та витривалим. Заглиблюючись у цю тему, відразу хочу підкреслити, що досвід демонструє різне розуміння серед майстрів стосовно цих критеріїв. Адже деякі хочуть, щоб інструмент працював цілодобово, і навіть взагалі ніколи не зупинявся, інші – щоб ремонт нічого не вартував, тощо. У кожного своя оцінка та особиста точка зору.
Від чого ж залежить надійність та витривалість інструменту? В першу чергу – від двигуна, що має запас потужності та стійкості до перевантажень під впливом агресивного середовища під час роботи: пил, бруд, абразивні часточки, волога, металева стружка тощо.
Двигуни Metabo мають спеціальний шар епоксидного захисту, що підвищує стійкість. Мetabo ретельно слідкує за якістю вироблення двигунів на всіх своїх заводах, та застосовує спеціальні камери з пилом та брудом для відтворення агресивного середовища при тестуванні двигунів на витривалість.

Всі двигуни Мetabo є дуже ефективними та мають високий ККД (Віддавана потужність / Споживана потужність). Мetabo один з небагатьох професійних брендів, що зазначає цей параметр разом із крутним моментом. Та ще одним фактором, що впливає на надійність, є наявність електроніки захисту двигуна від перевантаження, яка присутня в моделях, що мають відповідне позначення. По-друге – це відповідальне ставлення до обладнання: продування та чистка інструмента після роботи та його вчасне технічне обслуговування. Ці фактори ні в якому разі не можна ігнорувати.
Також важливими критеріями вибору інструментів є їхня легкість та зручність, щоб можна було тривалий час працювати, не відчуваючи втоми чи дискомфорту.
Виробники постійно займаються вдосконаленням своєї продукції, звертаючи увагу на потреби потенційних клієнтів.
Німецька компанія Мetabo всі новинки виробляє в безпрецедентно тонкому корпусі – легко, зручно, якісно та естетично!

Мetabo випустила оновлену лінійку базових професійних інструментів

Майже віковий досвід у розробці і виробництві інструментів дозволив Мetabo створити найкращу лінійку електроінструментів недорогого цінового сегмента. Торік, на ринку України, ця унікальна пропозиція приємно вразила споживачів – найнижча ціна за професійні рішення.

Інструменти Мetabo – професійні, надійні, якісні, а відтепер ще й недорогі. Їх може дозволити собі придбати кожен, не обтяжуючи господарський чи приватний бюджет.

Наш огляд нового модельного ряду кутових шліфувальних машин Мetabo почнемо з КШМ 125 та 230 мм. Інструменти в цій лінійці КШМ мають всі необхідні критерії для використання як професійному користувачеві на підприємстві, так і звичайному господарю в домашній майстерні.

Не зважаючи на те, що компанія Мetabo не виробляє побутове приладдя, вона, проте, не забуває про своїх клієнтів, які в домашньому господарстві, або на дачі бажають використовувати якісний інструмент.

Багатьом користувачам достатньо інструменту, яким можна виконати нескладну роботу: відрізати, зачистити, пошліфувати або вирівняти. Та і ціна при цьому не повинна «кусатися», адже звичайне приладдя не повинно коштувати, як «лімузин».

Саме з такою думкою, багато років тому Мetabo створила лінійку Базових Професійних Інструментів (БПІ).

Оновлений модельний ряд БПІ КШМ складається з малих компактних КШМ, з діаметрами диску – 100, 115 та 125 мм, та великих – з диском 230 мм.

Почнемо з КШМ з найпопулярнішим в Україні – 125 мм диском.

Клієнт може підібрати малу компактну КШМ Мetabo в дуже широкому ціновому діапазоні, від найпростішої W 650-125 до перехідної моделі WEQ 1400-125. Вибір великий. Всі моделі зручні, якісні та надійні, мають тонкий і легкий корпус.

W 650-125 має найнижчу ціну серед професійних інструментів. Це найменша за потужністю КШМ в лінійці Мetabo, вона оснащена надійним захистом від пилу, має посилений ротор мотору та оригінальні вентиляційні отвори, які захоплюють повітря лише у задній частині інструменту. Нове дизайнерське рішення для більшої витривалості та зручності.

Придбавши такий інструмент, ви гарантовано отримуєте високу надійність, тривалий термін використання та якісну збірку при низькій витраті на придбання та обслуговування.

Саме така КШМ буде незамінною для плиточника, гіпсокартонника, автомайстра, слюсаря, сантехніка чи будь-якого іншого фахівця, якому потрібен такий інструмент для роботи, але він не бажає інвестувати великі гроші у значно дорожчий. Навіщо платити більше, коли можна отримати високу якість за менші кошти?

Для майстрів, котрі в роботі використовують більше потужності, Мetabo  пропонує  дві інші моделі: 

 W 750-125 та W 850-125 з безпрецедентно малим охопленням корпусу, лише 175 мм з великою потужністю. Тобто на 1 мм охоплення ви отримуєте 4,3 Вт номінальної потужності для W 750-125 та майже 5 Вт – для W 850-125. Маючи таку потужність в одній руці – ви забезпечите собі легкість виконання робіт при досить високій точності.

Таким інструментом можна не лише відрізати профіль, плитку чи арматуру, але й добре буде свердлити отвори в кахлях або гранітній плитці спеціальними алмазними корончастими свердлами з посадкою М14. Малий та ергономічний розмір корпусу дозволить автомеханіку чи сантехніку виконати роботу, використовуючи лише одну руку, дістаючи навіть важкодоступні місця.

Для обережних користувачів, які багато уваги приділяють безпеці, до зазначених моделей Мetabo створило унікальне додаткове оснащення – функцію захисту від повторного вмикання інструменту (прилад має артикул з 000 на кінці). Цей параметр дуже доречний в місцях, де часто зникає електричний струм. А для особливо вибагливих та прискіпливих, можна обрати КШМ з кнопкою у вигляді педалі, яка не фіксується – WP 850-125. Такий інструмент відразу вимикається, щойно ви випустили його з рук. Мetabo турбується про вашу безпеку!

Нещодавно сімейство нових БПІ КШМ Мetabo поповнилося першою машинкою з потужністю до 1000 Вт з регулюванням обертів – WEV 850-125.

Мetabo дуже ретельно підійшла до питання запуску інструменту з потужністю 850 Вт та регулюванням обертів. Багато часу та зусиль було витрачено на тестування та вдосконалення КШМ. Особливо ретельно підходили до такого надзвичайно важливого параметру, як охолодження інструменту. Саме цей критерій має дуже велике значення для обладнання, яке може працювати на занижених обертах мотору.

Як у всіх представників КШМ Мetabo, інструмент оснащений задньою вентиляційною решіткою, але в цих моделях під час роботи вона не закривається руками, як це відбувається у  конкурентів. Це, звичайно, дозволяє приладу працювати надійно та безперебійно.

Що стосується електроніки в WEV 850-125, вона гарантовано забезпечує стабілізацію обертів під навантаженням, а також оснащена функцією захисту від повторного вмикання. Тобто, можна працювати спокійно і не хвилюватися, що прилад ввімкнеться випадково чи буде смикатися від перевантаження.

Розмір охоплення корпусу не відрізняється від її «сестри» без регулювання і є найменшим серед аналогічних моделей інших виробників, що тільки додає зручності та легкості у використанні.

Всі розглянуті вище інструменти суттєво відрізняються від тих, що споживачі звикли бачити на полицях магазинів до цього. Перелічимо основні переваги вищезазначених приладів:

  • Висока споживана та віддавана потужність у малому корпусі забезпечують високу та комфортну швидкість операцій.
  • Охолодження інструменту виконано таким чином, що оператору не потрібно слідкувати за тим, чи не закрив він отвори рукою (таку конструкцію пропонує лише Мetabo!).
  • Захист від пилу реалізовано на дуже високому рівні. Армовані (товстий шар теплопровідного композита) і ротор, і статор – без виключень.
  • Найкраще співвідношення ціна-якість, особливо для сегмента клієнтів, де КШМ не є основним інструментом.
  • Доступні ціни на запчастини.

Наступна частина лінійки БПІ КШМ 125 Мetabo призначена для тих користувачів, які працюють з більш серйозними навантаженнями (різка металів, зачистка зварних швів, зняття фасок та інше), але такі роботи є тимчасовими та займають приблизно до 80-ти відсотків від загального обсягу робіт. А також для більш тривалих, але не дуже складних операцій. Такий ряд машин представлений трьома сучасними моделями: W 1100-125; WQ 1100-125 та WEQ 1400-125. Всі вони високої якості, надійні та витривалі.

Найдоступніше виконання – W 1100-125. КШМ має дуже малий і найтонший корпус, лише 192 мм (у найближчого конкурента – 205 мм), що робить її найпотужнішою, ергономічною та найлегшою у своєму класі. Не варто забувати й за досить привабливу цінову пропозицію, – вона найкраща на ринку при купівлі та обслуговуванні.

Нещодавно сімейство нових БПІ КШМ Мetabo поповнилося першою машинкою з потужністю до 1000 Вт з регулюванням обертів – WEV 850-125.

Наступні прилади – WQ 1100-125 та WEQ 1400-125 – перехідні моделі. По своєму функціоналу вони наближаються до основної лінійки КШМ, вироблених у Німеччини. Та й інші показники на найвищому рівні. Додатково до всіх переваг, описаних вище, додається те, що обидві машини оснащені редуктором із захисною механічною муфтою S-Automatic. Саме завдяки цій перевіреній досконалій технології впродовж останніх 50 років збережено здоров’я багатьом людям, а також заощаджено багато часу. Унікальна механічна муфта безпеки S-Automatic завжди захистить оператора від травм під час випадкового заклинення диску. Рішення працює навіть на тонких дисках. Адже для виробника Мetabo, безпека та збережене здоров’я його користувача – на першому місці!

Літера Q, яка присутня в назві інструментів, демонструє наявність функції M-Quick, що дозволяє без ключа міняти диски. Заміна витратного матеріалу відбувається за лічені секунди, що  суттєво економить час на пошук ключа, відкручування заклиненої гайки тощо. Погодьтеся, це дуже зручно, легко та приємно.

Остання модель в лінійці – WEQ 1400-125, на додачу до всіх необхідних стандартних параметрів, також оснащена електронікою з функціями плавного пуску та захисту від повторного вмикання інструменту. Тому також надійна, зручна та безпечна.

Настав час розглянути наступну модель – КШМ Мetabo з діаметром диску 230 мм. Без такої машини не обходиться жодний будівельний майданчик чи велике господарство, адже вона витривала, високопродуктивна та надійна.

Лінійка кутових шліфувальних машин 230 складається з трьох основних моделей – W 2200-230, WE 2200-230 та WE 2400-230. За необхідності, ці моделі можна замовити з підвищеним захистом – без фіксації кнопки.

Кожна з машин обладнана потужним та витривалим двигуном, який має армування якоря та статора для більшої витривалості від руйнівного впливу пилу. Це дає змогу працювати спокійно та безпечно.

Не зручно розташована кнопка? На нових моделях КШМ 230 мм Мetabo редуктор повертається з кроком 90° на зручний користувачеві бік, аналогічно кутовим шліфмашинам малого розміру. Це дозволяє базову серію КШМ підготувати з усіма можливими налаштуваннями індивідуально під кожного працівника. Щоб робота приносила задоволення від зручного, надійного інструменту та якісно виконаної справи.

Наступний параметр – діаметр кріплення захисного кожуха. Його уніфіковано з основною лінійкою КШМ Мetabo, це дозволяє використовувати досить широкий діапазон кожухів з підвищеним захистом при відрізних роботах або для відведення пилу при роботі з пилосмоком.

Також стали ще простішими ревізія та догляд за інструментом. Щоб здійснювати регулярний контроль робочого стану приладу, дістатися до основних його елементів легко і просто. Це може зробити кожен, адже якихось особливих навичок не потрібно. Це дуже спрощує огляд інструмента та заощаджує час.

З 2019 року  Мetabo  ввела на ринок України нову лінійку кутових шліфувальних машин для користувачів, які потребують потужний, легкий, зручний та водночас доступний інструмент. Всі вище перелічені його характеристики не залишають жодного шансу сумніватися у правильності вибору. Адже лише німецький виробник Мetabo пропонує компактний легкий інструмент з високою потужністю і зручністю, який, до того ж коштує недорого.

Інструменти Мetabo – легко працювати та швидко отримувати якісний результат без зусиль!

Як підібрати кутову шліфувальну машину?

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!

ВАМ ТАКОЖ МОЖЕ СПОДОБАТИСЬ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *